';

Elżbieta Szwaczkiewicz

Pytania dot. hipnoterapii

01

CZY TO JEST BEZPIECZNE?
TAK! Hipnoza to nie jest czarowanie, magia, fokus pokus. Hipnoza to stan umysłu, stan maksymalnego odprężenia, podobny do tego stanu w jakim znajdujesz się kiedy drzemiesz, kiedy budzisz się i zasypiasz. Czy kiedy jesteś zrelaksowany, czujesz się niebezpiecznie? W stanie hipnozy jesteś cały czas świadomy tego co się dzieje. Wystarczy jedna twoja myśl, że nie chcesz być w transie i automatycznie z niego wyjdziesz. Hipnoza to stan, w który sam/a również możesz świadomie się wprowadzać (i dzięki temu na przykład łatwiej i szybciej uczyć się), bądź w który wielokrotnie nieświadomie wprowadzasz się sam/a w ciągu dnia.

02

CZY SIE OBUDZE?
Chociaż słowo hipnoza pochodzi od greckiego słowa „hypnos” które oznacza sen, hipnoza snem nie jest. Zatem jeśli pozostaniesz w transie na tyle długo i na tyle głęboko, żeby zapaść w sen- obudzisz się jak z normalnego snu. W stanie hipnozy NIE tracisz świadomości, tak jak ma to miejsce podczas snu. Wyjście z tego stanu dokonuje się na życzenie hipnotyzera bądź na życzenie osoby hipnotyzowanej. Nie jest możliwe pozostanie w tym stanie na zawsze, chociaż czasami mam wrażenie, że niektórzy bardzo by chcieli.

03

ILE SESJI POTRZEBUJE?
Tego z góry nie wiadomo. Tak jak internista nie wie ile będzie trwała Twoja grypa, tak ja nie wiem ile będzie trwała Twoja choroba. Ilość wizyt także jest indywidualnie zróżnicowana i waha się od jednej do kilkunastu- w zależności od problemu z jakim zgłosił się pacjent. Czasami bowiem wystarczy jedna sesja i problem znika, a czasem trzeba sesję powtórzyć. Jest to sprawa indywidualna. Dlatego ja umawiam się na jedną sesję i proszę aby obserwować się przez okres miesiąca. Jeśli po tym czasie problem ustąpi, to dobrze, jeśli będzie się jeszcze w jakimś stopniu nawracał, to warto sesję powtórzyć, i ponownie się obserwować.

Hipnoza i hipnoterapia

PREZENTACJA WIDEO

Hipnoterapeuta Elżbieta Szwaczkiewicz

ZALETY HIPNOTERAPII

Zdrowie
hipnoza jest w 100% naturalna, jest pomocna w każdym wieku i dla każdego, bez względu na wiek.
Szerokie spektrum
jest pomocna w szerokim spektrum ludzkich problemów, między innymi: stres, problemy emocjonalne, lęki, bóle, depresja, stosowana jest w dermatologii, w podnoszeniu kreatywności, wyobraźni i motywacji, w celu polepszenia pozytywnego nastawienia, odpręża, podnosi koncentrację, polepsza samopoczucie.
Korzyści hipnoterapii
jedną z głównych korzyści hipnoterapii może być głębokie poczucie relaksacji odczuwane przez osoby będące w stanie hipnozy. Ten stan relaksu może pomóc złagodzić stres, niepokój i depresję w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia. Korzyści płynące z hipnoterapii obejmują zdolność do wspomagania odchudzania, zdolność do łagodzenia bólu i łagodzenia objawów alergii lub astmy.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/matkowski/public_html/www/hipnoza/wp-content/plugins/ronneby-core/inc/vc_custom/dfd_vc_background/front_templates/image.php on line 61

Great from any side

THE BEST HYPNOTHERAPY IN WROCLAW CITY. WE HOPE YOU LIKE IT.