';

JAK DOŚWIADCZYĆ TRANSU BARDZIEJ?

Kiedy wybierasz się na trans hipnotyczny lub zamierzasz wprowadzić się w niego sam, przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się jakie tricki pomogą Ci doświadczyć go bardziej i na głębszym poziomie. Lata pracy hipnoterapeuty oraz wprowadzanie się w trans pozwoliło mi odkryć tajemnice najbardziej efektywnych transów hipnotycznych. A oto one:

NIE MIEJ OCZEKIWAŃ

Co oznacza, że nie nastawiasz się, że właśnie ten trans pozwoli Ci odmienić swoje życie raz na zawsze, i że jeśli tak się nie stanie to po prostu umrzesz. Kiedy tak do tego podchodzisz to powodujesz w swoim ciele i umyśle jeszcze większe napięcie niż masz zazwyczaj. Tak bardzo chcesz, żeby się udało, że aż …nie wychodzi. Im bardziej wewnętrznie się napinasz, tym trudniej jest Ci poczuć samego siebie.

NIE OCENIAJ

Kiedy jesteś w transie, przychodzą do Ciebie różne wspomnienia, wrażenia, skojarzenia, odczucia, emocje. Niektóre z nich są absurdalne, nielogiczne i niepasujące do tematu. Niektóre z nich może nawet Cię denerwują, albo zawstydzają. Może zalewa Cię jakaś emocja, której wolałbyś nie czuć. Może przygniata Cię ciężkość twojego ciała, może czujesz wędrujące napięcie. Może strach. Nie przejmuj się tym wszystkim. Umów się sam ze sobą, że akceptujesz wszystko to co do Ciebie przychodzi. Nie oceniaj języka, którym mówi do Ciebie twoja podświadomość. Wyobraź sobie, że rozmawiasz ze swoim najlepszym przyjacielem, który mówi Ci prawdę. Nie oceniaj go i pozwól mu mówić. Bądź słuchający, łagodny i empatyczny. Im mniej cenzurujesz wszystko co do Ciebie przychodzi, tym bardziej otwierasz się sam przed sobą.

NIE DENERWUJ SIĘ NA SWOJE MYŚLI

Kiedy jesteś w transie, możesz zauważyć, że umysł skupia się na tym co mówi hipnotyzer, ale czasami pojawiają się myśli, które nie dotyczą tego procesu. Nie denerwuj się na to. To normalne. Trans to nie równia pochyła, ale bardziej sinusoida. Raz trochę głębiej, raz trochę płyciej. Jeśli pojawia się taka myśl, wystarczy, że zauważysz to i skierujesz swoją uwagę znowu do wewnątrz.

NIE BÓJ SIĘ

Strach to najczęstsza przyczyna różnych naszych niepowodzeń. Tak jest i w transie. Im mniej boisz się swoich emocji, myśli i wspomnień, im mniej boisz się samego procesu, im bardziej ufasz terapeucie, tym lepiej. Jeśli masz więc obiekcje, wątpliwości, zapytaj o nie hipnoterapeutę- on wszystko Ci wyjaśni.

WYOBRAŹ SOBIE

Wyobraź sobie, że trans to przygoda. Nie każdy się do tego nadaje, zupełnie tak jak nie każdy nadaje się na wycieczkę do dżungli amazońskiej. Do tej przygody nadają się tylko Ci, którzy są ciekawi sami siebie. Tylko Ci, którzy nie boją się tego co mogą odkryć w sobie i co w sobie odnaleźć. Tylko Ci, którzy są dla siebie na tyle ważni, że każdego dnia chcą sami dla siebie czuć się jeszcze lepiej i lepiej, i stawać się coraz lepszymi ludźmi.

PODRÓŻUJ

Pamiętaj, że poznawanie siebie do podróż i że każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku, i że odkrywanie samego siebie to najbardziej fascynująca i niesamowita podróż jakiej możesz doświadczyć w swoim życiu. Ta podróż może zaprowadzić Cię do miejsca, które nawet nie wiedziałeś, że istnieje. A to miejsce jest piękniejsze niż cokolwiek innego co kiedykolwiek widziałeś.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Leave a reply